در حال بارگذاری ...
جمعه 29 دی 1396

اجرای طرح جوان گره گشا در راستای تاکید مقام معظم رهبری ( دامه برکاته ) بر تقویت مراکز فنی و حرفه ای

در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(دامهَ برکاته) و تحقق برنامه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانشگاه نسل سومی نظر به نقش آفرینی موثر دانشجویان توانمند و اساتید گرانقدر در عرصه‌ی تولید و اشتغال؛ این معاونت در نظر دارد به منظور ایجاد زمینه توسعه تجاری سازی تولیدات دانشجویی و اساتید با ارزیابی کالاهای دست ساخته‌ی آنان نسبت به خرید اقدام و با نظر متخصصین و کارشناسان ذیربط  مقدمات راه‌اندازی کارگاه‌های کار دانشجویی را با هدف تولید انبوه فراهم سازد. 
لذا از دانشجویان و اساتید علاقمند به مشارکت در این طرح دعوت می شود از تاریخ 95/2/19 نسبت به ثبت مشخصات با توجه به نوع توانمندی به ترتیب زیر فرم‌های مربوطه را  تکمیل نمایند.
اقدامات مورد نیاز
1.    توانمندی تولید کالا یا اثر هنری ( تکمیل فرم شماره یک ) 
2.    توانمندی در آموزش به سازمانها و دیگر نهادها ( تکمیل فرم شماره دو )
3.    اعلام آمادگی همکاری در انجام خدمات فنی ( تکمیل فرم شماره دو )
4.    عضویت در تیم نرم افزاری دانشجویان نخبه ( تکمیل فرم شماره دو )
ضروری است دانشجویان با مراجعه به سایت تازه‌های دانشجویی به آدرس http://students.tvu.ac.ir    برای ثبت توانمندی خود در هریک از موارد فوق با انتخاب فرم شماره یک " ثبت توانمندی و کالای دست‌ساز دانشجو " یا فرم شماره دو " ثبت توانمندی در آموزش / خدمات فنی و نرم افزاری " اقدام نمایند .
بدیهی است مراکز تابعه با مشارکت و اطلاع‌رسانی به دانشجویان، از انواع تسهیلات حمایت از تولید و اشتغال در راستای راه‌اندازی کارگاه‌های کار دانشجویی  برخوردار می‌شوند.